Sprzedaż Państwa Nieruchomości


Szanowni Klienci!

Firma PROBUD zapewnia kompleksową obsługę i pomaga

Jeśli planują Państwo sprzedaż nieruchomości aby sfinalizować zakup lub budowę nowego domu wszystkie  formalności można przygotować z naszą pomocą.

Decydując się na sprzedaż, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Współpracujemy z wieloma portalami nieruchomościowymi. Gwarantujemy zamieszczenie oferty na ponad 50 portalach tematycznych, m.in. gratka.pl, domiporta.pl, szybko.pl, allegro.pl, oferty.net itp.

W naszym biurze sprzedaży czeka na Państwa  pośrednik , który przygotuje i skompletuje wszystkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lub najmu Państwa nieruchomości..

Nasz klient otrzymuje, więc wsparcie od samego początku przekazania nam nieruchomości do sprzedaży lub najmu, w jego promocji i prezentacji , w negocjacjach z potencjalnymi klientami aż do momentu końcowego , czyli finalizacji transakcji.

PROSCE SPRZEDAŻY/NAJMU NIERUCHOMOŚCI

1.  Przyjęcie nieruchomości i jej wstępna weryfikacja.

2.  W naszym biurze przygotujemy oraz skompletujemy wszystkie dokumenty potrzebne do  przeprowadzenia transakcji sprzedaży/najmu.

3.  Przygotujemy analizę rynku podobnych nieruchomości.

4.  Wypromujemy sporządzoną przez nas ofertę.

5.  Dołożymy wszelkich starań aby Państwa nieruchomość znalazła potencjalnego Klienta.

 

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami to GWARANCJA i bezpieczeństwo transakcji finansowych.Nowości/Wydarzenia

02.07.2015 - Targi wrzesień 2015
Targi Nieruchomości wrzesień 2015
30.08.2014 - Targi Wrzesień
Zapraszamy na Targi Nieruchomości

Strona 1 z 7  > >>